İphone 12 Serisinin En Merak Edileni ”Mini”

Dünyanın en saygın Teknoloji şirketleri arasında gösterilen Apple, Ekim ayında yapacağı etkinlik ile birbirinden özel yeni ürünlerini tanıtmaya hazırlanıyor. Teknoloji meraklılarının sabırsızlıkla beklediği etkinlikte ilk kez 4 telefon birden tanıtacak olan Apple’ın, kullanıcılarına İphone 12 serisinin ”Mini” versiyonu ile sürpriz yapacağı iddia ediliyor. Çoğu ulusal medya kanallarında açıklanan bilgilere göre Apple’ın Ekim ayı etkinliğin de farklı segmentler için ürettiği 4 farklı seçeneğin olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

İphone 12 Serisi için beklenen modeller ve tasarımları.

İphone 12 Serisi Yeniliklerle Geliyor

Merakla beklenen İphone 12 serisi için geri sayım başladı. Ekim ayında yapılacak etkinlikle tanıtılacak olan ”12” serisinde ilk kez 5nm sürecini kullanan ve büyük yankı uyandıran Apple A14 Bionic yonga seti ile tanışacağız. Öte yandan iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max modelleri LiDAR sensörleri ile zengin gerçeklik konusunda oldukça ses getireceğe benziyor. Bu arada ekran boyutları da neredeyse kesinleşen 12 serisinde, İphone 12 Pro Max 6,7 İnç, İphone 12 Pro ve İphone 12 6,1 İnçlik ekran ile kullanıcılara sunulacak. Yeni İphone 12 Mini modelinde ise 5,4 İnçlik bir ekran tercih edilmiş.

Fiyat ve tüm özelliklerinin tanıtılacağı Ekim ayı etkinliği şimdiden merakla beklenen yeni İphone 12 serisinde kutu aksesuarlarında kulaklık ve şarj aletlerinin büyük ihtimal ile olmayacağı da konuşulsa da cihaz fiyatlarını uygun tutması beklenen Apple‘ın 12 serisinin beklenenden fazla rağbet görmesi düşünülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.