BİP ‘e Rekor Geçiş!

Sosyal medya devi Facebook ‘a bağlı whatsApp uygulamasının yeni kullanıcı sözleşmesine tepkiler çığ gibi yükselmeye devam ederken kullanıcılar bir yandan da whatsApp’a karşı alternatif uygulamaları araştırmaya başladı. Özellikle son iki günde ülkemizde en çok indirilen uygulamalar arasında Tamamen Türk mühendisler tarafından geliştirilen Turkcell’in BİP uygulaması da yoğun ilgi görmeye başladı. Öyle ki uygulama son 24 saatte 1 Milyon 200.000’i aşkın yeni kullanıcıya ulaştı.

Tüm Operatörler İçin Uyumlu BİP’e Birçok Yenilik!

Tüm GSM operatörleri kullanıcılarına açık olan Turkcell’in geliştirdiği BİP uygulaması dünyanın 192 ülkesinde hizmet vermesinin yanı sıra; tüm veriler yüksek güvenlikli şifreleme ile Turkcell veri merkezinde korunuyor. Dünyanın içinde bulunduğu durum gereğince uygulama kullanıcılarına bir çok yenilik sunuyor. Özellikle en çok beğenilen yeniliklerden olan ACİL DURUM butonu ile kullanıcılarına acil durumlarda konumlarını tek tıkla hem BİP mesajı hem de normal SMS olarak acil durum numaralarına gönderme olanağı sağlayan uygulama, Keşfet sekmesi kısmında da kullanıcılarına çeşitli bilgilendirici ve öğretici kanallara katılım olanağı sağlıyor. Ayrıca Sağlık Bakanlığı ile işbilirliği yaparak Koronavirus Bilgilendirme ve Dayanışma Kanalıda açan uygulama bu yönüyle kullanıcılarından tam not alacağa benziyor.

BİP’in En Dikkat Çekici Özellikleri

BiP Acil Durum Butonu ile, acil durumda ulaşmak istediğiniz kişilere nasıl olduğunuzu konumunuzla birlikte BiP’ten tek tuşla gönderebilir, onları internet üzerinden BiP ile kesintisiz arayabilirsiniz.

Magazinden spora, hava durumundan döviz kurlarına, günlük hayatında ihtiyacın olan birçok hizmet BiP dünyasında keşfetmen için seni bekliyor.

BiP çeviri özelliği ile dünyanın her yerinden arkadaşlarınla, istediğin dilde mesajlaş. 

Arkadaşlarınla sınırsızca yazışabildiğin gibi, HD kalitesinde sesli ve görüntülü görüşmelerini ya da 10 kişiye kadar grup görüntülü görüşmelerini de BiP’ten yapabilirsin.

Mesajlaşır gibi para gönder! Para göndermenin güvenli, kolay ve hızlı yolu.

Gerçek zamanlı konumunuzu, arkadaşlarınızla belirli bir süre boyunca paylaşmanızı sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.